Palby Marine

Palby Marine er en dansk virksomhed, der specialiserer sig i salg og distribution af bådudstyr og tilbehør til både sejl- og motorbådssektoren.

Bredt produktsortiment: Uanset om man er hobbysejler eller professionel, tilbyder Palby Marine et bredt udvalg af produkter, der kan dække næsten ethvert behov på vandet. der spænder fra sikkerhedsudstyr, navigation, vedligeholdelsesmaterialer, til personligt udstyr for bådejere og sejlere.

Dette gør det nemt for kunderne at finde alt, hvad de har brug for, på ét sted.

Palby Marine
Filters
Søg
Kategorier
  • Anker p-ring galvaniseret 25kg

    1.299,00kr.

    Anker p-ring galvaniseret 25kg P-ring sikrer bådens fortøjning når den ligger for svaj

  • Anker p-ring galvaniseret 40kg

    1.999,00kr.

    Anker p-ring galvaniseret 40kg P-ring sikrer bådens fortøjning når den ligger for svaj

  • Anker p-ring galvaniseret 75 kg

    3.599,00kr.

    Anker p-ring galvaniseret 75 kg P-ring sikrer bådens fortøjning når den ligger for svaj

  • Fell Marine MOB+ Multi motor kabel

    289,00kr.

    Fell Marine MOB+ multi motor kabel Multi motor kabel til Fell Marine MOB+™ Trådløst mand-over-bord system

  • International Danboline 3/4L, Grå

    Original price was: 359,00kr..Current price is: 269,00kr..

    25% Off

    International Danboline Grå 750 ML Specialmaling til kølsvinet og dørken. Superdækkende og meget robust.

  • International Danboline 3/4L, Hvid

    Original price was: 359,00kr..Current price is: 269,00kr..

    25% Off

    International Danboline Hvid 750 ML Specialmaling til kølsvinet og dørken. Superdækkende og meget robust.

  • Jotun Shipolin 1L, Hvid

    Original price was: 215,00kr..Current price is: 161,00kr..

    25% Off

    Jotun shipolin hvid 1.0 ltr. En tixotrop skibsmaling med alkyd som bindemiddel. Den er meget let at stryge på, tørrer hurtigt og giver en blank elastisk overflade som er let at holde ren.

  • Jotun Shipolin 3L, Hvid

    Original price was: 665,00kr..Current price is: 499,00kr..

    25% Off

    Jotun shipolin hvid 3.0 ltr. En tixotrop skibsmaling med alkyd som bindemiddel. Den er meget let at stryge på, tørrer hurtigt og giver en blank elastisk overflade som er let at holde ren.